Oto Elektrik

Bursa Oto Elektrik

Bursa oto servisi olarak hizmetlerimiz arasında bursa oto elektrik sorunları ve çözümleri konusunda tecrübeli ekibimiz ile hizmet sunmaktayız. Araçlarımızda ne gibi elektrik sorunları ile karşılaşırız? Ve bunların çözümleri konusunda sizlere yardımcı olacağız.
Otomobilde marş hiç basmıyorsa akü kutup başlarının çok iyi sıkılmış olması gerekir, kutup başları nasılsa elektrik geçer diye gevşek bağlanmış olabilir. Motorun stop etmemesi için böyle şeyler arabanın o modelinde mevcut olmayan bir özellikle ilgili takılı olmaması gereken bir sigorta takılıysa da olabilir. Yani değiştirilmiş olan sigorta uygun olmayabilir. Örnek olarak arka cam rezistansı na ait olan sigortanın kullanılması gibi.

Araçların sinyali açılınca ”çıkı” ”çıkı” diye hızlı bir şekilde ses yapıyorsa ampulün biri yanmıyor olabilir. Araç arıza verdikçe o kısımları yenilemek gerekir. Otomobilde ek üstüne ek yapılmamalı, zamanla kayıplara neden olur, + kutuplu elektrik kablosundan sağa sola kablo çekilmemeli, ekstra ekipmanlar bağlanmamalı, zamanla elektrik tesisatı iflas eder sadece arıza vermez aynı zamanda yangın çıkma ihtimalini artmış olur. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için Bursa Oto Elektrik Servisimizden yardım alınız.