HAKKIMIZDA

Sönmez Oto servisi, 15 yıldan beri oto servisi sektörde yer almaktadır. Birçok marka ile işbirliği içerisinde olan firmamız,  bu markaların faaliyetlerinde her birinde sektörünün en önemli temsilcilerinden olma başarısını göstermiş olan Sönmez Oto Servisi, 2001 yılında kurulmuş ve 15 yıldır otomotiv sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.

 

Ticari bakış açısı olarak kendisine Müşteri odaklılık ve koşulsuz memnuniyeti belirleyen sönmez Oto Servisi  senelik 2.000 adet araç bakım ve onarımı hacmi ile çalışırken müşteri memnuniyeti kategorilerinde kendini üst sınıf oto hizmeti veren firmalar arasına taşımıştır.

 

Yönetimde 1. nesil aile fertlerinin ve donanımlı idarecilerin yönettiği şirketimiz, zamanla yenilenen ticari hayatın isteklerinin farkında olup, yeni nesil yönetim ilkelerini ciddiyetle takip edip sektörün ne istediğini çok iyi analiz ederek  kurumsallaşma çalışmalarının yerini profesyonel yönetim çalışmalarına bırakmış durumdadır.

 

Vizyonumuz:

Müşterilerimizin, yaşam boyu hayallerini şekillendiren ve ihtiyaçlarını zevke dönüştüren ulaşım araçlarında en iyiyi ortaya çıkarmaktır. Araçlarda kaliteyi güvenlikle birleştirerek hizmet sunmaktır. Çalışanlarımız ve müşterilerimiz için gerekli sorumluluk bilinci ile gelişen kaliteli yönetim ve güvenilir hizmet anlayışını geliştirerek başarılar elde etmektir.

Misyonumuz:

• Dünyadaki yenilik ve gelişmelere karşı duyarlı ve izleyici olan,
• Bilgi ve deneyim birikimi olan,

• Çalışanlarına kendilerini geliştirme ortamı yaratan,
• Müşterilerine filo yönetimi konusunda danışmanlık hizmeti veren,
• Müşterilerini sektör hakkında doğru bilgilendiren,

• Müşteri memnuniyeti ve sadakatini üst düzeyde tutarak en yüksek verimi sağlayan,
• İlkeli, şeffaf ve katılımcılarıyla paylaşmayı seven bir kurum olmaktır.